Akpa Hakkında


Akpa Alüminyum 1987 yılında Çağlayan’da kurulmuştur. Kuruluşundan bugüne kadar sürekli gelişimi dikkate alan Akpa Alüminyum Orta Asya, Avrupa, Balkanlar ve Afrika ülkelerine ihracat yapmaktadır. Akpa Alüminyum ürünlerini ihraç ettiği ülkelerde Akpa Alüminyum markasının bilinirliğinin artması ve hatırlanan ilk üç marka olmasını sağlamanın yansıra Türkiye’nin alüminyum sektöründe bir marka olması konusunda öncü bir kuruluştur.

 Akpa alüminyum bütünleşik kalite olgusunu tüm iş yapış şeklinin merkezine yerleşmiştir ve bu kalite felsefesini de CE,EC,TS EN 755-1, TS EN 755-3, TS EN 755-4, TS EN 755-5, TS EN 755-8, TS EN 755-9,TSE 5247,TS EN 12020-1, TSEK- 4922,TSEK, ISO 9001:2008, Qualıcoat ,Qualanod, Rosenheim test belgelerine sahip olarak devam ettirmektedir. .

 Akpa Alüminyum pazarlama, satış ve müşteri ilişkileri kapsamındaki faaliyetlerini çağlayan yerleşkesinde devam ederek müşterilerine hızlı ve etkin hizmet vermektedir. Çağlayan merkez ofis: pazarlama - satış noktası Çağlayan’da siz değerli müşterilerimize alüminyum profil, alüminyum ve plastik aksesuarları sektörümüzle ilgili makine ve hırdavat satışımızla hizmet vermektedir. Müşterilerimize tek noktada tüm ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla yurt içi ve yurt dışında bulunan, sektörde öncü firmaların bayilik ve yetkili distribütörlüğünü de yapmaktayız.

 Alüminyum profil üretimi, alüminyum-plastik aksesuar satışı şirketin başlıca faaliyet alanlarıdır. Şirketlerimizde çalışan yaklaşık 600 kişi ile ekonomimize destek vermek başlıca amaçlarımızdandır. Müşterilerimizin tek noktada tüm ihtiyaçlarını karşılamak için konusunda uzman ve tecrübeli pazarlama ekibimiz görev yapmaktadır. Akpa ailesi müşterilerinin; ürün kalitesi ve performans beklentilerini, yenilikçi anlayışıyla sürekli geliştirerek, müşteri memnuniyetlerini arttırmayı ilke edinmiştir. Şirket ve çalışanları ile büyük bir aile olan Akpa alüminyum; vizyonunu geliştiren alanlara, teknolojik ar-ge’si, gayreti, kalitesi ve asla misyonundan taviz vermeden, dünyadaki tüm yeniliklere ayak uydurarak, her yıl genişleyen ihracatıyla da, dünyadaki en önemli Türk firmalarından biridir.

• 80 000 m2 alan üzerine kurulu,
• 30 000 ton/yıl kapasiteli ,Beş adet ekstrüzyon pres,
• 18 000 ton/yıl kapasiteli eloksal tesis,
• 15.000 ton yıl kapasiteli dikey ve yatay toz boyama tesisleri,
• 1500 ton yıl kapasiteli ahşap transfer boya ünitesi,
• 1.000.000 m2/yıl Aluminyum kompozit panel üretim tesisi bulunmaktadır.
abortion pill prescription abortion pill abortion pills online
ordering abortion pills to be shipped to house abortion pill buy abortion pill
abortion pills go abortion pill online
cytotec abortion buy cytotec for 24 week abortion cytotec abortion
where can you buy the abortion pill abortion pill how to order the abortion pill online
cytotec abortion abortion pill abortion pill prescription

Misyon & Vizyon

Misyonumuz
  AKPA Alüminyum ailesinin değerli üyeleri olan çalışanlarımızın,tedarikçilerimizin yüksek iş bilgilerini, çalışma enerjilerini, hizmet anlayışlarını ileri teknolojik sistemler ve iş deneyimi ile harmanlayarak bir potada eriterek müşterilerimizin beklentilerinde ürün ve hizmetler sunmaktayız. Müşterilerimize sunduğumuz ürün ve hizmetlerin, müşterilerimizin katma değerli işler yaparak sürekli gelişmesini, büyümesini ve kazanmalarını sağlaması temel felsemizdir.

Vizyonumuz
 • Akpa Alüminyum olarak hitap ettiğimiz bireylere, topluluklara, şirketlere ürün ve hizmet sunarken;

 • Ürün ve hizmetlerimizin etik iş kuralları çerçevesinde ekonomik olması ile birlikte ekonomiye kazanımları olmasını,

 • Ekolojik dengeye uyumluluğunu,

 • Estetik unsurları taşımasını,

 • Elektronik çağın hızlılığını,

 • Dikkate alarak liderliğimizi korumak

 • Değerlerimiz
 • Sürekli hizmet etmek.

 • Yenilikçi olmak.

 • Yüksek özgüven ve sağlam takım ruhunun var olduğu çalışma koşullarını sağlamak.

 • İnsana, çevreye duyarlı olmak.

 • Estetik ve etik kurallardan ödün vermemek.

 • Çalışanlarımızı, tedarikçilerimizi ve müşterilerimizi stratejik iş ve çözüm ortağı olarak görmek ve sürekli birlikte gelişmek.
 • ordering abortion pills to be shipped to house abortion pill buy abortion pill
  pill for abortion online read ordering abortion pills to be shipped to house
  where to buy abortion pills online abortion pill buy the abortion pill online
  abortion pills online abortion pill abortion pills online
  pill for abortion online open ordering abortion pills to be shipped to house
  cytotec abortion link abortion pill prescription

  Çevre & Kalite

 • Sürekli hizmet etmek.

 • Yenilikçi olmak.

 • Yüksek özgüven ve sağlam takım ruhunun var olduğu çalışma koşullarını sağlamak.

 •  İnsana, çevreye duyarlı olmak.

 •  Estetik ve etik kurallardan ödün vermemek.

 •  Çalışanlarımızı, tedarikçilerimizi ve müşterilerimizi stratejik iş ve çözüm ortağı olarak görmek ve sürekli birlikte gelişmek.
 •  
   
     
   

  AR-GE

  • Sistemlerinin kullanılacağı olası projeler için detay çalışmaları, giydirme cepheler ve atriyumlar için taslak oluşturulmasında teknik destek verilmesi,

  • Teklif aşamalarında tavsiye niteliğinde, pratik anlamda malzeme gereksinim listesi çıkarılarak gerek satış öncesi, gerekse satış sonrası hizmet vermektedir.

    Üretim ve Ar-Ge bölümündeki uzmanlarımız teknik bilgilendirme ve ürün geliştirme konularında müşteri beklentilerine cevap vermeye hazırdır. Sistem kısmı müşterilerimize doğru ürün, doğru uygulama ve ürün geliştirme konularında çözümler sunmaktadır.

    Mimar ve mühendislik dallarıyla işbirliği içerisinde çalışmaya büyük önem vermeye başlamıştır. Tasarım ofislerini ve teknik ofisleri bilgilendirmede; yeni ürünlerin tanıtımı, reklam malzemelerinin basılı olarak sağlanması, sistemler konusunda teknik destek, proje analizi ve müşteri merkezli sunumlar yapma gibi hizmetler sunmaktadır. Faaliyetlerimizle müşterilerimizin doğru ve çözüm üretebilir bilgiyi edinmelerine yardımcı olmanın yanında, bilginin profesyonel paylaşımını sağlamak amaçlanmaktadır.

    Sürekli gelişim ve yenilikçi felsefesiyle üretim teknolojisinde gücüne güç katmaya devam etmektedir…
   

  Üretim Tesislerimiz

   
  Pazarlama - Satış Noktası 

   Değerli müşterilerimize alüminyum profil,alüminyum ve plastik aksesuarları, kompozit panel satışımızla hizmet vermekteyiz.

  Müşterilerimizin tek noktada tüm ihtiyaçlarını karşılamak oluşturulan bölümümüzde konusunda uzman ve tecrübeli pazarlama ekibimiz görev yapmaktadır.

  Bölümlerimiz
  AKPA Alüminyum Dökümhane, Kalıphane, Ekstrüzyon İmalat, Boyahane, Eloksal ve Sevkiyat isimli üretim bölümlerinden oluşan toplamda 80.000 m2,  alanda faaliyet gösteren entegre bir fabrikadır.

  Dökümhane: Ekstrüzyon imalatı için gerekli olan billet üretimi dökümhane tesisimizde yapılmaktadır. 15.000 ton/ yıl kapasiteye sahip olan tesisimiz de farklı alaşım ve çaplarda alüminyum billet üretimi gerçekleştirilmektedir.Tesisimizde alaşımlandırma ve homojenizasyon işlemleri hassasiyetle gerekli kontroller altında yapılmaktadır.


  Kalıphane:
  Üretilecek profiller için gerekli çelik kalıp ihtiyacımızın tamamını kendimiz sağlamaktayız. Son teknoloji ve yetişmiş insan gücü kullanan bu bölümümüzde yıllık 2000 adet kalıp imalatı gerçekleştirmekteyiz.


  Ekstrüzyon İmalat:
  Alüminyum profil imalatının gerçekleştirildiği bölümümüzde 5 ekstrüzyon pres hattımız bulunmaktadır. Preslerimiz 1300, 1460, 1800, 2400 , 2700 US ton gücündedir. Dünya standartlarında,kaliteli üretimin gerçekleştiği bölümümüz Yıllık 30 000 ton üretim kapasitesine sahiptir.


  Boyahane:
  Tesisimizde 1 adet dikey, 1 adet yatay elektro-statik toz boya hattı bulunmaktadır.Hatlarımızın üretim kapasitesi toplam 15000 ton/yıldır. Ahşap desen transfer hattımızda ise,yılda 1500 ton profil üretimi yapılabilmektedir.


  Eloksal :
  Bölümümüzde profil yüzeylerine sert ve dekoratif olan eloksal kaplama işlemi yapılmaktadır. Hattımızda mat ve parlak seçenekleri ile çeşitli yüzey efektlerinde 18.000 ton/yıl üretim gerçekleşmektedir.


  Kompozit Panel: AKPABONDAKPABOND aluminyum kompozit panel,1.000.000m2/yıl üretim kapasitesine sabiptir.müşteri ihtiyaçlarına göre farklı kalınlık ve ebatlarda üretim yapılmaktadır.

  Sevkiyat: Üretim bölümlerinden geçen profiller, müşteri isteklerine bağlı olarak,bu kısımda ambalaj ve paketleme işlemlerine tabii tutulur. Tüm üretim ve sevk özellikleri ERP sistemine kaydedilen profiller tır ve kamyonlara yüklenerek sevk İşlemleri gerçekleştirilir.

  abortion pill prescription abortion pill abortion pills online
  abortion pill prescription i need to buy the abortion pill abortion pills online
  ordering abortion pills to be shipped to house buy cytotec for 24 week abortion buy abortion pill
  abortion pills abortion pill abortion pill online
  order abortion pill link how to order the abortion pill online
  abortion pills online website abortion pills online
  order abortion pill abortion pill abortion pill online purchase

  Referanslar

  BAŞBAKANLIK MİLLİ ARŞİVİ

  Doğrama İşleri

  ordering abortion pills to be shipped to house website buy abortion pill
  pill for abortion online abortion pill on line abortion pill
  order abortion pill abortion pill how to order the abortion pill online
  pill for abortion online open ordering abortion pills to be shipped to house

  İSTANBUL - TÜRKİYE - 2011-2012

  PTT HADIMKÖY POSTA DAĞITIM MERKEZİ

  Cephe Kaplaması

  abortion pill prescription abortion pill abortion pills online
  abortion pills online abortion pill abortion pills online
  pill for abortion online order abortion pill ordering abortion pills to be shipped to house

  İSTANBUL- TÜRKİYE - 2011

  TAPU KADASTRO MÜDÜRLÜĞÜ

  Cephe Kaplaması

  ordering abortion pills to be shipped to house abortion pill buy abortion pill
  pill for abortion online abortion pill ordering abortion pills to be shipped to house
  pill for abortion online abortion pill on line abortion pill

  EDİRNE-TÜRKİYE - 2011

  SOZMON DUSANBE

  Cephe Kaplaması

  abortion pills abortion pill abortion pill online
  buy cytotec for 24 week abortion website cytotec abortion pill buy online
  order abortion pill buy the abortion pill online how to order the abortion pill online
  abortion pills online buy the abortion pill online pill for abortion online
  cytotec abortion link abortion pill prescription

  SOZMON DUSANBE - 2011

  İZMİR UZUNDERE LİSESİ

  ordering abortion pills to be shipped to house click here abortion pill online purchase
  abortion pill prescription go abortion pills online
  abortion pill prescription i need to buy the abortion pill abortion pills online
  buy cytotec for 24 week abortion where can i get the abortion pill online cytotec abortion pill buy online
  where can you buy the abortion pill abortion pill how to order the abortion pill online
  pill for abortion online medical abortion pill online ordering abortion pills to be shipped to house
  order abortion pill online cytotec abortion buy abortion pill online
  pill for abortion online open ordering abortion pills to be shipped to house
  order abortion pill abortion pill buy online where can i buy abortion pills

  İZMİR - 2009

  KARS FEN LİSESİ

  ordering abortion pills to be shipped to house click here abortion pill online purchase
  buy cytotec for 24 week abortion abortion pill cytotec abortion pill buy online
  pill for abortion online abortion pill ordering abortion pills to be shipped to house
  pill for abortion online abortion pill ordering abortion pills to be shipped to house
  order abortion pill abortion pill where can i buy abortion pills

  KARS - 2011

  KARS ATATÜRK İLKÖĞRETİM OKULU

  İZO WD55 Sistem Isı Yalıtımlı Doğrama Yapılması.

  order abortion pill online purchase abortion pill abortion pill online purchase
  order abortion pill abortion pill where can i buy abortion pills

  KARS - 2011

  KARAAHMETOĞLU İNŞAAT

  ordering abortion pills to be shipped to house where to buy abortion pills online abortion pill online purchase
  abortion pill prescription abortion pill abortion pills online

  İSTANBUL - 2011

  DİPLOMAT OTEL

  Silikon cephe MY SERİSİ (Özel Yalıtımlı sistem) Uygulanmıştır.

  ordering abortion pills to be shipped to house abortion pill buy abortion pill
  pill for abortion online abortion pill on line abortion pill
  pill for abortion online abortion pill ordering abortion pills to be shipped to house
  order abortion pill abortion pill abortion pill online purchase
  abortion pill prescription abortion pill where to buy abortion pills online

  ASTANA-KAZAKİSTAN - 2009

  TRAKYA ÜNİVERSİTESİ FEN-EDEBİYAT DEKANLIĞI

  abortion pill prescription abortion pill abortion pills online
  ordering abortion pills to be shipped to house abortion pill buy abortion pill
  where to buy abortion pills online abortion pill buy the abortion pill online
  order abortion pill online abortion pill buy abortion pill online
  abortion pills online website pill for abortion online

  TEKİRDAĞ - 2008

  TRAKYA ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK MİMARLIK FAKÜLTESİ

  abortion pill prescription go abortion pills online
  buy cytotec for 24 week abortion abortion pill cytotec abortion pill buy online
  cytotec abortion redirect cytotec abortion
  where to buy abortion pills online where can you buy the abortion pill buy the abortion pill online
  abortion pill prescription abortion pill where to buy abortion pills online

  TEKİRDAĞ - 2006

  ÖZERÇELİK OFİS BİNASI

  AKPA Silikon ve Yarı Kapaklı Cephe,Kompozit Panel Uygulamaları

  abortion pill prescription abortion pill abortion pills online
  cytotec abortion abortion pill buy abortion pills online
  pill for abortion online abortion pill on line abortion pill
  pill for abortion online open ordering abortion pills to be shipped to house

  Silivri/İSTANBUL - 2011

  BALKAN KONGRE MERKEZİ

  Yarı Kapaklı,Silikon ve Kapaklı cephe uygulamaları,izo wd 55 ve Wd 55 Sistem Seri Doğrama Uygulamaları.

  where can you buy the abortion pill read here how to order the abortion pill online
  pill for abortion online medical abortion pill online ordering abortion pills to be shipped to house
  i need to buy the abortion pill read here pill for abortion online

  TRAKYA ÜNİVERİSTESİ/EDİRNE - 2008

  MITSUBISHI MOTORS

  Kapaklı Cephe Uygulamaları

  buy cytotec for 24 week abortion abortion pill cytotec abortion pill buy online
  cytotec abortion buy cytotec for 24 week abortion cytotec abortion
  pill for abortion online abortion pill ordering abortion pills to be shipped to house
  abortion pills online abortion pill abortion pills online
  i need to buy the abortion pill read here pill for abortion online

  Çamlıca/İSTANBUL - 2000

  PSİKİYATRİ HASTANESİ

  Yarı Kapaklı Cephe Uygulaması (Yatayda Badem Kapaklı)

  abortion pill prescription go abortion pills online
  abortion pill prescription go abortion pills online
  pill for abortion online abortion pill ordering abortion pills to be shipped to house
  pill for abortion online read ordering abortion pills to be shipped to house
  order abortion pill buy the abortion pill online how to order the abortion pill online
  i need to buy the abortion pill abortion pill pill for abortion online
  pill for abortion online order abortion pill ordering abortion pills to be shipped to house

  EDİRNE - 2011

  YÖNDER OKULLARI A-B BLOK

  Silikon Cephe ve Kompozit Panel Uygulamaları

  abortion pill prescription abortion pill abortion pills online
  buy cytotec for 24 week abortion abortion pill cytotec abortion pill buy online
  cytotec abortion abortion pill cytotec abortion
  where to buy abortion pills online where can you buy the abortion pill buy the abortion pill online
  order abortion pill buy the abortion pill online how to order the abortion pill online
  order abortion pill abortion pill buy online where can i buy abortion pills

  Kadıköy/İSTANBUL - 2011

  KEPEZ MESLEK LİSESİ

  İzo wd 55 sistem,Isı Yalıtımlı Doğrama Yapılması

  abortion pill prescription abortion pill abortion pills online
  order abortion pill abortion pill abortion pill online purchase

  Kepez/Antalya - 2009

  MITSUBISHI MOTORS

  Silikon Cephe ve Kompozit Panel Uygulaması.

  abortion pill prescription go abortion pills online
  where can you buy the abortion pill abortion pill how to order the abortion pill online
  pill for abortion online medical abortion pill online ordering abortion pills to be shipped to house

  ANKARA - 2007

  TOYOTA GEDİZLER

  Kapaklı Cephe ve Kompozit Panel Uygulamaları

  ordering abortion pills to be shipped to house abortion pill buy abortion pill
  cytotec abortion redirect cytotec abortion
  pill for abortion online read ordering abortion pills to be shipped to house
  pill for abortion online read ordering abortion pills to be shipped to house
  order abortion pill online abortion pill buy abortion pill online
  pill for abortion online open ordering abortion pills to be shipped to house
  cytotec abortion buy cytotec for 24 week abortion abortion pill prescription

  İSTANBUL - 2009

  BURHANİYE VERA İNŞAAT VİLLALAR

  ordering abortion pills to be shipped to house click here abortion pill online purchase
  abortion pill prescription i need to buy the abortion pill abortion pills online
  abortion pill prescription abortion pill abortion pills online
  ordering abortion pills to be shipped to house abortion pill buy abortion pill
  abortion pills go abortion pill online
  cytotec abortion redirect cytotec abortion
  pill for abortion online open ordering abortion pills to be shipped to house

  İSTANBUL - 09.01.2013

  GÜRCİSTAN

  ordering abortion pills to be shipped to house click here abortion pill online purchase
  order abortion pill online abortion pill buy abortion pill online
  abortion pills online buy the abortion pill online pill for abortion online
  order abortion pill abortion pill where can i buy abortion pills

  TİFLİS - 2013

  SANAYİ BAKANLIĞI ARAŞTIRMA LABORATUARI

  ordering abortion pills to be shipped to house abortion pill abortion pill online purchase
  abortion pill prescription go abortion pills online
  abortion pill prescription abortion pill abortion pills online
  buy cytotec for 24 week abortion where can i get the abortion pill online cytotec abortion pill buy online
  cytotec abortion abortion pill cytotec abortion
  pill for abortion online click on line abortion pill
  order abortion pill online purchase abortion pill abortion pill online purchase
  abortion pill prescription abortion pill where to buy abortion pills online
  cytotec abortion link abortion pill prescription

  ÜMRANİYE-İSTANBUL - 2013

  TRİPOLİ

  abortion pills abortion pill abortion pill online
  buy cytotec for 24 week abortion website cytotec abortion pill buy online
  order abortion pill link how to order the abortion pill online
  order abortion pill abortion pill where can i buy abortion pills

  LİBYA - 2012

  KARACA İNŞAAT

  ordering abortion pills to be shipped to house click here abortion pill online purchase
  abortion pill prescription go abortion pills online
  abortion pills abortion pill abortion pill online
  buy cytotec for 24 week abortion website cytotec abortion pill buy online
  pill for abortion online abortion pill ordering abortion pills to be shipped to house
  pill for abortion online medical abortion pill online ordering abortion pills to be shipped to house
  where to buy abortion pills online open buy the abortion pill online
  abortion pills online buy the abortion pill online pill for abortion online

  MASLAK-İSTANBUL - 2013

  İnsan Kaynakları

  AKPA ailesine katılmak için aşağıdaki yollardan birini izleyebilirsiniz.
  Açık pozisyonlarımız için “Kariyer.net” üzerinden ilanlarımızı görebilir, başvuru yapabilirsiniz.
  Genel başvuru için; aşağıdaki linke bağlanıp başvuru formu doldurabilirsiniz.

  Firmamıza yaptığınız başvuru için teşekkür ederiz. Tüm başvurularımız gizlilik çerçevesinde değerlendirilmektedir.
  İş başvurusu yapmak için tıklayınız.

  Kişisel Bilgiler

  Adınız Soyadınız
  E-Posta Adresiniz
  Medeni Durumunuz Evli Bekar
  Uyruğunuz
  Doğum Yeriniz
  Cinsiyet Erkek Kadın
  Telefon Numaranız
  Ehliyetiniz var mı? EvetHayır
  Ehliyetiniz varsa sınıfı

  Öğrenim Durumu

  Okul Adı Bölüm Mezuniyet Yılı
  İlköğretim
  Lise
  Üniversite / Yüksekokul / Lisansüstü

  Katıldığınız Seminer / Eğitim Programları

  Eğitimin Adı Eğitimi Veren Kurum Tarih

  Askerlik Durumu

  Askerlik Yaptınız mı? EvetHayır Tecilli
  Tecil Tarihi
     

  Becerileri

  Kullandığınız bilg. prog.
  Ofis aletleri Kullanımı
  Yabancı Diliniz

  İş Deneyimi

  İş Yeri Adı Göreviniz Giriş - Çıkış Tarihi Telefon

  Fiziksel Durum

  Kan Gurubu
  Boy
  Kilo
  Bedeni bir rahatasızlığın varmı?
  Geçirdiğiniz önemli hastalıklar ve tıbbi operasyonlar

  İstihdam ve Gelir Durumu

  Netür bir iş talep / tercih edersiniz?
  >
  >
  İstediğiniz ücret aylık
  Gerektiğinde fazla mesai yapar mısınız?
  Ne zaman başlayabilirisiniz?
  Sizinle ilgili durumlarda temas kurabilceğimiz yakınlarınızın isim, adres ve telefonlarını yazınız.


  Yukarıda ayrıntılı olarak vermiş olduğum tüm bilgilerin doğru olduğu; işe alındığım taktirde bu bilgilerden herhangi birinin gerçeğe aykırılığının tespiti halinde hizmet akdimin ihbarsız ve tazminatsız feshini kabul ettiğimi beyan ederim.

  Copyright © AKPA Alüminyum LTD. ŞTİ